Tickle’daki muhteşem Madagaskar’a tekne biletlerini değiştirebiliriz.

Eski Fred ve Barney çizgi filmleriyle aynı etkiye sahip olan Madagaskar müzikalinin nesir bölümünü yazan Romhanyi kafiyeli olabilirdi. Bu, Dreamworks’ün Kaposvár galasından ya da Broadway’deki Madagaskar prodüksiyonundan daha fazlası.

Sadece Kaposvár konferansının direktörü değil, aynı zamanda Szabolcs Váradi ile çevirmen – yazar olan Tamás Olt, “Amerikan versiyonunun dili çok daha basit, ancak Macar dilinin zenginliğinden ve argo olanaklarından yararlanmaya çalıştık” dedi. – Aktörler başlangıçta kafiyeli metinden korkmuş olsalar da, okuma sınavında zaten iyi oynamışlardı.

Görgü ve tarzı hiç bana göre bir şey, öyle bir şey değil. çünkü zordu. “Ama kafiyeli metin hızla kafamıza düştü,” dedi Aslan Alex’i oynayan Csaba Fándly, sanki çizgi filmden çıkmış gibi. Gösteri uğruna, aktörler dev kuklalar gibi görünüyor. Ama bu kaliteye alışmak zorundaydılar.

Hipokondriyak zürafa Melman’ı canlandıran Kisari Zalann, “Diğerlerinin kostümleri harika bir iş, ama benimki özel bir melez, farklı bir meydan okuma” dedi. Bir peri masalı gibi görünüyor, uzun boynunu sürekli olarak bir teleskopla, hatta kapakta bile hareket ettiriyor. Kafam orijinalinden üç metre daha yüksek. Ayrıca alıştım ne “saçımı da başka bir yerde var” nerede. Özgür olmak isteyen zebra Marty’yi canlandıran Daniel Benedek, “Bu şekilde hareket etmek ve dans etmek çok fazla konsantrasyon gerektiriyor” dedi.
Madagaskar geçti “tekne bilet”, sadece “gezgin” seyirci sihirli adaya ulaşabiliyor, ama aktörler ‘ rüya gerçekleşecek.

Kral Julien’i oynayan Tibor Mészáros, “Beş yaşıma kadar bir çizgi film yıldızı olmak istedim ve şimdi bunun Gıdıklamada mümkün olduğu kanıtlandı” dedi.” Su aygırı masalın dengesiyle ilgilenir. Hikayede Gloria’nın enerjisini üçe katlayan bir kadının enerjisi olması iyi bir şey. Jestler, sesler ve dille sahnede su aygırının kadınlığını güçlendiren Sara Török, “O birçok oğlanın kadını” dedi.Siyah ve beyaz olmasına rağmen, dört penguen sadece gizli ajanlar olarak değil, aynı zamanda görsel öğelerle dolu müzikal oyunda garsonlar olarak da ortaya çıkıyor.

Bir cevap yazın