Kaposvár’da “Çizgili” LGT klasikleri

16 Aralık’ta Kaposvár Arena’da seyirciler János Csík ile şarkının bizim olduğunu söyleyebilirler. Miercurea grubu, güçlü halk müziği motifleriyle dolu, “çizgili” bir ses dünyasında LGT besteleri yapıyor. İki efsanevi oluşumun mükemmel iç içe geçmesini kaçırmak utanç verici olurdu.
Albüm geçen yıl LGT-songs kanalında yayınlandı ve şarkı, toplam 23 Macar şehrini kapsayan Csík grubunun Ulusal Turnesi olan albümümüzden yapıldı.

Eşsiz görsel teknolojiyle zenginleştirilmiş yaklaşık 120 dakikalık prodüksiyonda Csík, Gabor Presser ve János Christmas grubu, 50 yaşındaki LGT grubunun şarkılarını 16 aralık’ta Kaposvár’a taşıyor. Seyirciler ne bekleyebilir?

Yaşayan efsaneler, geleneksel ve modernin sadece yan yana oturmakla kalmayıp ustaca sunulmasının da bu koşuşturmada yepyeni bir dünya yarattığını kanıtlıyor, 21. yüzyıl.

Albümdeki “çizgili” LGT klasikleri arasında başlık parçası, we have the space, the Inhuman song, Bless the song ve the doctor geldi ya da biz iyi arkadaşız. Csík grubu ile lgt’nin başkanı Gabor Presser ve ana bestecisi arasındaki ilişki on yıldan daha eski. “Bu kapaklar, daha önce bilmediğimiz kendi müziğimizden yeni şeyler gösteriyor. Lgt’nin kurucularından, söz yazarı, klavyeci ve şarkıcılarından Gabor Presser, ”Özel enstrümanlar ve diğer enstrümanlarla onlardan enerji ve tutku çektiler” dedi. 1988 Yılında János Csík tarafından kurulan, 2005 yılında Kecskemét liderliğindeki grup (kimse bir şey anlamıyor), ilk olarak Yayla, békés ve Transilvanya’daki müziğe ek olarak gerçekleştirildi (daha sonra Kispal ve Badger’in birkaç şarkısı).

O zamandan beri Attila Szabó, Macar halk müziğinin ve grubun sesinin temelini oluşturdu ve bu şarkılar (esas olarak Kispalék’in yıldızı veya kırlangıcı ve Quimby artık buna bağlı) Csík grubuna çok fazla popülerlik kazandırdı.

LGT, on üç stüdyo albümü üreten ve hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de İngiltere’de başarılı olan Macar kolay müzik sahnesinde önemli bir oyuncu. 1977’deki son kadrosunda Gabor Presser (klavye, vokal) ve János Christmas (gitar, vokal), Tamás Somló (vokal, bas gitar, saksafon) ve János Solti (davul, vurmalı çalgılar) 2016’da Somló’nun ölümünden sonra faaliyetlerini durdurdu. Konsere% 40’a varan indirimle gelin!
İki bilet alırsanız, 20%,
3 Bilet alırsanız 30%,
4 veya daha fazla bilet satın alırsanız, 6 Aralık’a kadar bilet fiyatlarında size% 40 indirim yapacağız!

Bir cevap yazın