Aşının üçüncü dozu ve engelli insanlar

“Birincil anti-Covid aşı döngüsünden sonra, birincil döngünün tamamlanmasından en az 6 ay sonra ve aynı için kullanılan aşıdan bağımsız olarak Pfizer aşısı ile güçlendirici olarak adlandırılan güçlendirici doz, aşağıdaki kategoriler lehine aşamalı olarak önerilmektedir: 80 yaş ve üstü denekler; yaşlılar için konut Presidia personeli ve misafirleri; Sağlık, Sağlık ve sosyal refah tesislerinde faaliyetlerini yürütmek, mevcut belirtilere göre Sağlık ilgi Sağlık Meslek operatörleri ve operatörler; eşit yaşla birlikte/önceden var olan hastalıkları motivasyonu yüksek zaaf olan kişiler ya da daha fazla 18 yıl; yanıtta, Sağlık Bakanlığı tarafından Meclis soru Vekili tarafından okunur veya daha fazla 60 yıl için eşit çağı” konu: bu Lisa Noa

Doğal olarak, özellikle anti-Covid aşısının üçüncü dozu olarak bilinen şeyin izlenmesi ve doğrulanması konusunda kararlı olan engelli insanlar, aileleri ve FISH (İtalya Engelin üstesinden gelme Federasyonu) gibi temsilci kuruluşlar da Lisa Noa’ya verilen cevabı büyük bir dikkatle bekliyorlardı
Bu anlamda, tam olarak engelli insanlara atıfta bulunan cevabın bir geçişi vardır. Aslında, “18 yaşına eşit veya daha büyük yaştaki eşlik eden / önceden var olan hastalıklar tarafından motive edilen, kırılganlığı yüksek kişiler arasında, 104/1992 sayılı kanun (Madde 3 Fıkra 3) uyarınca ağır sakatlığı olan kişilerin de dahil edildiği” yazılmıştır.
Bir adım daha, bu nedenle, ciddi sakatlık, şu anda listede bulunmayan olan insanların aile üyeleri ve cohabitants endişeleri, booster doz-2 enfeksiyon ve enfeksiyona maruz kalma yüksek düzeyde Apolar: ağır engelli deneklerin aile üyeleri ve cohabitants, SARS sonucunda ciddi bir hastalığa yakalanma riski ile öğrencileri lehine olduğunu ” belirten genç (60 yaş altı), 3. ayda ve maruz kalma riski yüksek, temel aşılama döngü ile kendisine verilen koruma yararlanan yüksek bir olasılık var , genel nüfusun geri kalanı gibi “.
“Ek hedef gruplar veya genel nüfus lehine aşı teklif stratejisi – sonuçtur – yeni bilimsel kanıtların edinilmesi ve epidemiyolojik eğilim temelinde güncellenecektir”.

“Bu yılın başındaki ilk aşılama döngülerine kıyasla – balıkların göz önünde bulundurulmasıdır – ilk aşamada engelli insanları ve hatta daha fazla aile üyesini ve birlikte yaşayanları “unuttuğumuzda”, Sağlık Bakanlığı’nın cevabında nüfusun bu kesimlerine ayrılan açık düşünceyi memnuniyetle karşılıyoruz, aynı zamanda tüm bu aylarda gerçekleştirdiğimiz sürekli baskı ve doğrulamamızın sonucu olduğuna inanıyoruz”. “Anlaşıldığı üzere – Federasyondan – dikkati yüksek tutmaktan vazgeçmeyeceğimiz ve bakanlık göstergelerinden sapan eylem ve davranışlardaki tutarsızlıkların her raporunu toplayacağımız sonucuna varıyorlar”. (S. B.)

Bir cevap yazın