“Oyuncularımın sonbahar performansıyla gurur duyuyorum, ilkbaharda daha fazlasını eklemeye çalışacağız ” (video ile)

Erman Toroğlu FC Rezerv-Termal Banyo Erman Toroğlu FC 1-1 (1-1)
Budapeşte, 50 seyirci. V. Weaver.

FC: Tomori-Kovács D., Eckl, Benyo, Szűcs á. Varga Gy. (Horváth B.), Kenyeres, Radoseviç, Beyaz Cs. (Lima), Yargıç, Kálnoki-Kis (Nagy Zs.). Baş Antrenör Viktor Mundi.

Teknik Direktör: Duk-Lehóczki, Geringer L., Gelsi, Bussy, Bartusz (Vitelki B.), Lőrincz, Gottfried, Vasilyeviç (Mahalek), Strong (Pap), Nagy D. Teknik Direktör: Zoltán Vitelki.

G.: ekmek, hasta. Geringer L. iyidir: tüm takım, Lezóczki, Lőrincz, Nagy D, Geringer L.

Viktor Mundi: – Bence bu zorlu zemin pistinde çok iyi bir takıma karşı iyi sonuçlar elde ettik. Yeni Tisza Kasabasına iyi şanslar.

Zoltán Vitelki: – tabii ki bu maçı kazanmak istedik ve maç bu şekilde başladı. İkinci gol maalesef içimizde kaldı, kazanmaya daha yakın olabilirdik, birkaç seçeneğimiz vardı, ama memnun değiliz. Tüm mevsime bakarsak, iyi bir konumdayız, ilkbaharda daha kesin olmaya çalışacağız. Oyunculara, profesyonel personele, taraftarlara ve takım için her gün çalışan insanlara teşekkür etmek istiyorum. Hepinize iyi dinlenmeler ve Mutlu Bayramlar dilerim.

Diósgyőri VTK Rezervi-Debreceni EAC 3-5 (3-1)
Hindistan cevizi, 100 izleyici. V: Para birimi.

DVTK Rezervi: Bánhegyi-Olah B., Mrva, Ivánka, Nagy á., Csatári, Suljic, Tóth B. (Bencsík), Jurek, Benkő P. (Girdán), Karika (iyi galibiyet). Baş Antrenör: Gyula Zhivoczky.

Debreceni EAC: Tóth D.-Sárosi N., Tochukwu (Trencsényi), Sándor, Bereczki D. (Gaczella), Spitzmüller, Soltész, Jankelic, Szabó K. (El-Şeraji), Á. Virág, Székely D. baş antrenör: Tamás Sándor.

Golcü: Suljic, Jurek,Karika, ıll. Szekler D. (2), Virág á., Tochukwu, Bereczki D. Şaka: Suljic, Csatári, Il. Székely D., Çiçek, Tochukwu, Tóth D.

Gyula zhivoczky: ilk yarıda çok güzel ve iyi futbol oynadık. Hücumumuz etkili oldu ve kaçırdığımız penaltıya rağmen iki gol önde molaya girdik. Soyunma odasında, oyuncuların dikkatini maksimum konsantrasyona çektim, ancak maalesef sahada hiç olmadı. Bir kez daha önlenebilir gollerimiz oldu ve rakip takım toplantıyı tersine çevirdi. Kış antrenmanları sırasında, özellikle savunmamızı doğru seviyeye getirmek için takım için yapılması gereken çok iş var. DEAC grubunu tebrik ederim.

Tamás Sándor: – oldukça yoğun bir kavga ettik. Kursa uyum sağlamak zorundaydık ve bu açıdan oynayacak daha genç rollerimiz olmasına rağmen daha deneyimli bir ekiptik. İlk yarıda Dvtk’nın iradesi galip geldi, çok geride kaldılar ve savunmada alışılmamış bir şekilde birçok bireysel hata yaptık. Dönüşten sonra, gerçek renklerimizi gösterebildik, ama her şeyin bu kadar tahmin edilemez olduğu bu tür oyunları sevmiyorum. Artı tarafta, hak ettiği dinlenme çocuklar için bir zaferdir ve kış eğitimi için taze ve iyi durumda geri döneceklerine inanıyorum.

Tiszafüredi VSE-Kolorcity Kazincbarcikai SC 1-5 (1-3)
Tiszafüred, 200 seyirci. V. Horváth.

Tiszafüredi VS: Somogyi-White, Barzso A., Korsan, Tomola, Mácsai (Vadi), Hada Z., Vincze P., Brown V. (Tóth N.), Mészáros, Szabó V. baş antrenör: Zoltán Dorcsák.

KBSC: Fila-Semere (Vladul), Kristófi (Kálmán), Nagy J., Dvorschák (Heil), Ur, Székely, Süttő, Adam F., Laczkó (Cretı), Márton (çar). Baş Antrenör, Attila Varga.

G.: V. Szabó, hasta. Nagy J, Laczkó, Kristófi (11’den itibaren), Vladul, Kálmán. Hada’da Yayınlandı (8.), Beyaz (30.). İyi: korsan, Szabó V, hasta. bütün takım.

Zoltán Dorcsák: – sonuç hayal kırıklığıdır, ama nasıl geliştiği başka bir hikaye. Onurla savaştık ama eşit şartlar alamadık.

Attila Varga: – 20 maçta 17 maç kazanmak, 62 gol atmak ve 12 gol atmak şans değil, tesadüf değil. Takım sezon sonuna kadar yorgundu, ki bu normal, çünkü çok maç oynadık ama kazanmayı asla kaçırmadık. Yoğun, uzun bir sezon oldu, arkamızda çok güzel maçlar var ve mutluyum çünkü Şampiyonluğa liderlik ediyoruz ve Macaristan Kupası’na yetiştik. Şampiyonluk tezahüratında, bu yüzden bugün pek iyi oynamadık, ama tutum her zaman yüksekti. Bu harika altı ay boyunca ekibe, liderlere, personele, teknik personele ve şehre teşekkür etmek istiyorum. Kostyu Meni (Szeged), Hayır.”Nyitrai, Minczér, Kovács N., Motkó, Keyár H., Varga K., Baranyi, Bihari. Baş Antrenör, Peter Lastóczi.

Eger: Varga H.-Teğmen (Farkas K.), Antal, Pölöskei (Nagy G.), Nagy-Cluj, Debreceni, Juhász, Katona, Hegedűs D. (Pál Szil.), Zimányi A., Tóth A. (İtalyanca). Teknik Direktör: Adrián Szekeres.

G.: semen veya Baranyi (kendi kendine hedef), Paul. Yayın Tarihi: Tóth No. (82.), Minczér (93.). İyi: bütün takım kötü. bütün takım.

Tibor Tarr ve ailesine başsağlığı dileriz. Tibor’un babasına düzgün bir veda etmek istedik.ne yazık ki yapmadık ve elimizden gelen her şeyi yaptık. Bunca zamandır el ele bir maç kaybettik. Hiç eleştirmedim, azarlamadım ve hakeme her zaman saygılı davrandım, ama hakemin bugün yaptığı şey, ondan utanıyorum çünkü yapmayacak.Bunu daha önce anladım ve şimdi George Bognar’ın yaptıklarını yaşadım.

Adrián Szekeres: – oyuncular son iki haftadır olduğu kadar motive ve disiplinliydiler ve her zaman tartışmayı tam olarak takip etmeye çalışıyorlardı. Gelecekte, maçın belirli aşamalarında sabra daha fazla önem verilmelidir. Rakibine iyi şanslar.

Hidasnemeti VSC-Putnok FC 0-0
Hidasneti, 150 izleyici. V. Lele-Stemsy.

Saklanma Yerleri: Málik-Zagiev, Molnár M., Menougong, Zsiga, Tuca, Tóth D. (Salóczy), Zavodni, Varjas L., Riznichenko, Bogdan (Pogonyi). Baş Antrenör Jozef Majoros.

Pitnok: Cherepka-Sághy, Nádimov, Nagy Zs., Asker, Buda, Vajda, Dobrovolski, Juhos (Küçük G.), Sramkó (Dokumacı), Philip. Teknik Direktör: Ákos Sala.

Zagiev’de yayınlandı (53.), Menougong (53.), Sághy (83.), Vajda (90.). İyi: bütün takım kötü. bütün takım.

Jozef Majoros– – ilk yarıda daha iyi bir maç gördük, sonra aniden bir durumdan iki kırmızı kart aldık, bu yüzden yeni oyun durumuna uyum sağlamak zorunda kaldık. Kendimizi coşkuyla savunduk ve sekiz kişiyle iki hata yaptık. 8 Saha oyuncusuyla iyi bir takımın yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Sponsorlarımıza sponsor olduğunuz için teşekkür ederiz ve baharda NB III alanında daha da güçlü bir köprü göreceksiniz.

Agresif olmayan bir maçta Ákos Szala bir kart oyunu yapmayı başardı. Ne yazık ki iki takım değildi, hakem de değildi ve bugün başrolde ikinci asistan da değildi. Gol atma şansımız olurdu ama ev sahibi takım gol atabilirdi. Gerçek bir beraberlik yaşadık ve maalesef kazanan golü atamadık. Kazandığımız 32 puanla gurur duyuyoruz ve takımdan aldığımız ekstra güçle yapılacak çok iş var. Oyuncularımın sonbahar performansından gurur duyuyorum ve ilkbaharda durumu daha da kötüleştirmeye çalışacağız.

Bir cevap yazın